fbpx

סיוע במימון אשראי חוץ-בנקאי

מימון אשראי חוץ-בנקאי

גם העסק שלכם יכול לצמוח ולהתרחב בעזרת מימון  אשראי. ללא ספק מקורות מימון ואשראי הנו אחד הנושאים הקריטיים ביותר לפעילות העסקית שלכם. אשראי בנקאי הנו ה"חמצן" של העסק, בין אם אתם בעלי עסק מקומי או חברת ענק – אולם במקרים רבים עסקים פשוט נדחים ע"י הבנק, אשר מסרב להעניק להם את האשראי להם הם כל כך זקוקים להמשך תפעול העסק. פעמים רבות בעלי עסק או חברה עומדים במצב קשה זה של היעדר מקורות מימון ואשראי, כגון סירוב מן הבנק או קבלת מסגרת אשראי אולם בתנאי ריבית או החזר גרועים. מה עושים?

אשראי חוץ-בנקאי ומקורות מימון חלופיים

חברת אייקן מתמחה במתן סיוע לעסקים במציאת פתרונות מימון חלופיים וחוץ-בנקאיים. כן, מתנהל לו עולם פיננסי ומימוני עצום מחוץ לכותלי הבנק, מקורות מימון כדאיים אשר אנו הופכים לנגישים יותר עבורכם כבעלי עסק או חברה. לצד הבנקים, במשק פועלים גופים רבים העוסקים במימון ואשראי כגון הלוואות קרנות מדינה, חברות ביטוח, חברות אשראי ועוד. בעזרת הניסיון והידע שלנו, הכוללים היכרות עמוקה של המערכת החוץ-בנקאית, תוכלו גם אתם ליהנות מן הסיוע שלנו במציאת מקורות מימון חלופיים ולהמשיך להצמיח את העסק.

אנו בחב' אייקו לשירותכם בסיוע בקבלת מימון בנקאי  אשראי חוץ-בנקאי. בעזרת צוות המומחים שלנו, הכולל יועצים פיננסיים וותיקים, הידע והניסיון שלנו בתחום הסיוע באיתור מקורות מימון חוץ-בנקאיים, הקשרים שלנו והיכרותנו עם עולם האשראי באופן כללי – כל אלה יסייעו לכם לקבל את האשראי  מימון שאתם כה צריכים כרגע בעסק לצורך פעילותכם העסקית. כן, אף אם נתקלתם בקשיים לקבל אשראי בבנק, או הוצעו לכם תנאי אשראי גרועים – לצוות אייקו כל הפתרונות לסייע לכם לחצות את הקושי ולהצעיד את עסקכם להצלחה.

אשראי עסקי – להגשים את החלום שלכם בעסק

מה חשוב לכם כרגע בעסק, אשר מצריך אשראי ומקורות מימון? לכל עסק הצרכים שלו, בין אם מדובר ברכישת ציוד תעשייתי, סחורה, חומרי-גלם או כל רכש אחר שנועד להמשך תפעול עסקכם – אתם צריכים את המימון עכשיו, לא בעוד שנה… סיפורו של מ. (שם הלקוח שמור במערכת) מהווה דוגמא מצויינת. מ. הנו בעל עסק בינוני בתחום מיזוג האוויר. יבואן מזגנים מסוים, אחד המוכרים והגדולים בענף, הציע לו דיל מצוין במידה וירכוש 50 יחידות וישלם במזומן, הייתה זו הזדמנות מצויינת מבחינתו של מ. לשפר את רווחיו. מאחר ומדובר היה ביותר מ-130,000 ש”ח, אשר לא היו נגישים בחשבון הבנק בשלב זה, פנה מ. לבנק שלו וביקש מסגרת אשראי בסכום זה. למרות שהיה לקוח הבנק ב-18 השנים האחרונות ובעל רקורד טוב מאוד בבנק, פקיד הבנק לא אישר את האשראי שביקש… מסתבר שבעבר חזרה לו המחאה (את זה הבנק לעולם אינו שוכח), ובנוסף נטל הלוואה כשנתיים לפני והוא עדיין משלם אותה. הבנק חש ככל הנראה כי מדובר בסיכון, למרות ש-מ. יכול היה בקלות לפרוע גם את תשלומי האשראי אשר ביקש כעת מן הבנק במועדם.

מ. פנה אלינו והכל השתנה. צוות המומחים הפיננסיים שלנו ליווה אותו לעולם המימון החוץ-בנקאי, ולאחר הליך של ייעוץ והכוונה, הכנת בקשה מסודרת ונכונה (!) והצגת הבטחונות שלו בעסק באופן נכון, הכרנו לו חלופות מצויינות והוא פשוט בחר במסגרת המימון שנראתה לו הנכונה והמשתלמת ביותר. לאחר הליך קצר, מ. קיבל את הכסף וביצע מיד את הרכש שהוצע לו כאמור ע”י יבואן המזגנים, עסקה שהתגלתה כרווחית ביותר מבחינתו. במלים אחרות, קבלת אשראי ממקורות חוץ-בנקאיים אפשרית ולא-פחות חשוב – במרבית המקרים גם משתלמת יותר מן האשראי שמציע הבנק. הבנק של מ. הפסיד הן לקוח נאמן והן עסקת אשראי משתלמת מבחינתו, אולם ש. הרוויח הן אשראי בתנאים מצוינים והן זכה להגשים חלום עסקי – להגדיל מכירות ומחזור חודשי, להרוויח יותר, ולראות פירות בעמלו.

הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים

במידה וגם אתם נאלצים להתמודד עם חשבון בנק מוגבל, ייתכן ותגלו דווקא ברגעים קשים ומורכבים כי הבנק מסרב להעניק לכם את ההלוואה לה אתם כל כך זקוקים. אך זכרו כי המצב לא חייב להיות כך, בעת פניה אל חברת אייקו תוכלו גם אתם ליהנות מקבלת הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים שתספק לכם את הסיוע הפיננסי הנחוץ למטרות שונות ומגוונות. הצוות המקצועי שלנו יעמוד לרשותכם בכל שלב וילווה אתכם עד להשגת המטרה שקבעתם. 

כיצד ניתן יהיה לקבל הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים?

הגבלת חשבון הבנק של אדם עשויה להערים עליו קשיים רבים, זאת במיוחד בשעה שמדובר בבעלי עסקים קטנים ובינוניים. כך שאין ספק כי הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים תהיה נדרשת במגוון רחב של מצבים בהם נדרש מימון בהול בכדי לאפשר לכם לעמוד על הרגליים בשנית. אחת הדרכים המובילות לקבלת ההלוואה עוברת בשעבוד נכסים. הלוואה זו, אשר ניתן יהיה לקרוא לה גם משכנתא, תאפשר לכם לזכות במימון המבוקש מבלי שתאלצו לשאת בריבית גבוהה במיוחד.

על מנת להבטיח את קבלתה של ההלוואה הנחוצה לכם, וודאו כי אתם בוחרים בשירותיה של חברה מקצועית שתוכל לסייע לכם בכך. זאת החל מאיתור הגופים החוץ בנקאיים שיכולים להוות את מקור המימון ועד לתכנון תמהיל המתאים לכם והגשת הבקשה להלוואה הנחוצה לכם ואישורה. אל תתפשרו על סיוע מנוסה ומקצועי בתחום, שהרי הוא יהיה זה שיוכל להקל על התהליך ויאפשר לכם לזכות בהלוואה בתנאים האופטימליים בעבורכם. 

הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בבנק

חברת אייקו מעניקה ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך בעבור עסקים ואנשים פרטיים בחיפושם אחר מקורות מימון יעילים ומשתלמים במיוחד. הצוות המקצועי של חברתנו ילווה אתכם החל מפגישת הייעוץ עם יועץ המשכנתאות המתמחה בתחום, דרך הגשת הבקשה למשכנתא בגופי המימון השונים וניהול משא ומתן על תנאי המשכנתא ועד לליווי צמוד של התהליך עד לקבלת הכסף הנחוץ לכם. לקבלת פרטים נוספים ותחילת התהליך, צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או בטלפון 03-9009230.

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע תאפשר לכם ליהנות ממקור מימון אטרקטיבי במיוחד אשר יסייע לכם בהתמודדות כלכלית נאותה עם מגוון רחב של צרכים. על מנת להבטיח את העובדה כי ההלוואה שתיבחר על ידכם תהיה זו שתוכל לספק את המענה האיכותי ביותר בעבורכם, הרי שמוטב יהיה לפנות אל חברת אייקו המנוסה והמקצועית. חברתנו חרטה על דגלה את מחויבותה ללקוחותיה ועל כן עושה את כל הניתן על מנת לספק את השירות המוביל בתחומו שיוכל לסייע לכם להתמודד בצורה נכונה ומושכלת גם עם מצבים בהם אתם זקוקים להלוואה. 

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע – עושים את הבחירה הנכונה

בעוד אנשים רבים מאמינים כי הלוואה איכותית ניתן לקחת רק מהבנקים, הרי שהאמת לא יכולה להיות רחוקה יותר מכך. כיום קיימים מקורות מימון חוץ בנקאיים שונים אשר יאפשרו לכם ליהנות מן הסיוע הכלכלי הנחוץ לכם, הן למטרות אישיות והן למטרות עסקיות מגוונות. חשוב לציין כי לקיחת הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע תוכל לענות על כל צורך שלכם חייבת להתבצע בסיועה של חברה מקצועית שתוכל לשמור על האינטרסים שלכם ותסייע בתכנון ההלוואה בצורה הנכונה בעבורכם. 

  • וודאו כי אתם בוחרים בשירותיה של חברה מיומנת בתחומה אשר שמה בראש מעניינה את האינטרסים שלכם ומקפידה לעשות את כל הניתן על מנת לשמור ולהגן עליהם. 
  • התעניינו בניסיונה העשיר של החברה בתחום ספציפי זה ובחנו את היכולת שלה לסייע ללקוחות קודמים במציאת מקומות מימון איכותיים ואמינים שיוכלו לעזור למטרה שלכם. 
  • אל תוותרו על בחינה של המלצות וחוות דעת. זו למעשה תהיה דרך טובה לוודא כי אנשי המקצוע הניצבים מולכם השלימו לא פעם משימה דומה בצורה מיטבית וכעת יכולים לעמוד גם לרשותכם. 

שומרים על האינטרסים שלכם

פניה אל חברת אייקו תאפשר לכם להבטיח את סיועם של אנשי המקצוע המובילים בתחומם. חברתנו פועלת בחטיבות שונות במישורים שונים ומקפידה לשמור על האינטרסים של לקוחותיה בכל צעד וצעד לאורכה של הדרך.

הלוואה כנגד נכס

הלוואה כנגד נכס, או משכנתא כפי שרבים כבר מכירים אותה, הינה זו אשר מסייעת לאנשים רבים מכל רחבי הארץ ליהנות מסיוע פיננסי בדיוק ברגע בו אתם זקוקים לו יותר מכל. על מנת להבטיח את העובדה כי אתם עושים את הבחירה בהלוואה הנכונה לכם, הרי שמומלץ יהיה להיעזר בשירותיה המקצועיים של חברת אייקו המנוסה. חברתנו תעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים מכל התחומים, זאת על מנת לאפשר לכם לבצע את הבחירות הנכונות בעבורכם מתוך מחשבה גם על עתיד כלכלי יציב ובטוח. 

הלוואה כנגד נכס – לא חייבים לפנות אל הבנק

בעור רבים האמינו במשך תקופה ארוכה כי רק הבנקים יכולים להעניק הלוואה בסכומים משמעותיים כנגד נכס מסוים, הרי שכיום המציאות מעמידה בפנינו תמונה אחרת לחלוטין. הלוואה כנגד נכס ניתן יהיה לקבל מידיהם של גופי מימון שונים, בנקים וארגונים חוץ בנקאיים שונים ומגוונים. על מנת להבטיח את העובדה כי אתם עתידים לעשות את הבחירה השקולה ביותר בעבורכם, הרי שמומלץ יהיה להיעזר בשירותם של אנשי המקצוע אשר מכירים את התחום על בוריו ויכולים לסייע ולכוון אתכם לכיוון הנכון. 

בין הדגשים שחשוב יהיה לתת עליהם את הדעת ניתן יהיה למנות גם את בחירתו של מסלול אטרקטיבי להחזרים של ההלוואה, זאת מבלי שגובהם ותדירותם תהיה זו שתכביד על המצב הפיננסי שלכם, בין אם בהווה ובין אם בעתיד. בחירה בנכס לשעבוד כנגד הלוואה תהיה זו שתעניק לכם את ההזדמנות למזער את הלבטים של גופי המימון בנוגע להענקת ההלוואה ללא בעיות או ריבית גבוהה במיוחד. 

מוצאים את ההלוואה המושלמת

בעת פניה אל חברת אייקו גם אתם יכולים להבטיח את קבלת הסיוע המוביל בתחומו בכל היבט של לקיחת ההלוואה המתאימה לכם ביותר. חברתנו תעמיד לרשותכם את המקצוענים בתחומם אשר יכוונו אתכם אל עבר ההלוואה המושלמת בעבור כל הצרכים שלכם, זאת גם מתוך מחשבה על העתיד לבוא. 

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לקבלת פרטים
להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך