fbpx

סיוע במימון אשראי חוץ-בנקאי

מימון אשראי חוץ-בנקאי

סיוע במימון אשראי חוץ-בנקאי
גם העסק שלכם יכול לצמוח ולהתרחב בעזרת מימון  אשראי. ללא ספק מקורות מימון ואשראי הנו אחד הנושאים הקריטיים ביותר לפעילות העסקית שלכם. אשראי בנקאי הנו ה"חמצן" של העסק, בין אם אתם בעלי עסק מקומי או חברת ענק – אולם במקרים רבים עסקים פשוט נדחים ע"י הבנק, אשר מסרב להעניק להם את האשראי להם הם כל כך זקוקים להמשך תפעול העסק. פעמים רבות בעלי עסק או חברה עומדים במצב קשה זה של היעדר מקורות מימון ואשראי, כגון סירוב מן הבנק או קבלת מסגרת אשראי אולם בתנאי ריבית או החזר גרועים. מה עושים?

אשראי חוץ-בנקאי ומקורות מימון חלופיים
חברת אייקן מתמחה במתן סיוע לעסקים במציאת פתרונות מימון חלופיים וחוץ-בנקאיים. כן, מתנהל לו עולם פיננסי ומימוני עצום מחוץ לכותלי הבנק, מקורות מימון כדאיים אשר אנו הופכים לנגישים יותר עבורכם כבעלי עסק או חברה. לצד הבנקים, במשק פועלים גופים רבים העוסקים במימון ואשראי כגון הלוואות קרנות מדינה, חברות ביטוח, חברות אשראי ועוד. בעזרת הניסיון והידע שלנו, הכוללים היכרות עמוקה של המערכת החוץ-בנקאית, תוכלו גם אתם ליהנות מן הסיוע שלנו במציאת מקורות מימון חלופיים ולהמשיך להצמיח את העסק.

אנו בחב' אייקו לשירותכם בסיוע בקבלת מימון בנקאי  אשראי חוץ-בנקאי. בעזרת צוות המומחים שלנו, הכולל יועצים פיננסיים וותיקים, הידע והניסיון שלנו בתחום הסיוע באיתור מקורות מימון חוץ-בנקאיים, הקשרים שלנו והיכרותנו עם עולם האשראי באופן כללי – כל אלה יסייעו לכם לקבל את האשראי  מימון שאתם כה צריכים כרגע בעסק לצורך פעילותכם העסקית. כן, אף אם נתקלתם בקשיים לקבל אשראי בבנק, או הוצעו לכם תנאי אשראי גרועים – לצוות אייקו כל הפתרונות לסייע לכם לחצות את הקושי ולהצעיד את עסקכם להצלחה.

אשראי עסקי – להגשים את החלום שלכם בעסק
מה חשוב לכם כרגע בעסק, אשר מצריך אשראי ומקורות מימון? לכל עסק הצרכים שלו, בין אם מדובר ברכישת ציוד תעשייתי, סחורה, חומרי-גלם או כל רכש אחר שנועד להמשך תפעול עסקכם – אתם צריכים את המימון עכשיו, לא בעוד שנה… סיפורו של מ. (שם הלקוח שמור במערכת) מהווה דוגמא מצויינת. מ. הנו בעל עסק בינוני בתחום מיזוג האוויר. יבואן מזגנים מסוים, אחד המוכרים והגדולים בענף, הציע לו דיל מצוין במידה וירכוש 50 יחידות וישלם במזומן, הייתה זו הזדמנות מצויינת מבחינתו של מ. לשפר את רווחיו. מאחר ומדובר היה ביותר מ-130,000 ש”ח, אשר לא היו נגישים בחשבון הבנק בשלב זה, פנה מ. לבנק שלו וביקש מסגרת אשראי בסכום זה. למרות שהיה לקוח הבנק ב-18 השנים האחרונות ובעל רקורד טוב מאוד בבנק, פקיד הבנק לא אישר את האשראי שביקש… מסתבר שבעבר חזרה לו המחאה (את זה הבנק לעולם אינו שוכח), ובנוסף נטל הלוואה כשנתיים לפני והוא עדיין משלם אותה. הבנק חש ככל הנראה כי מדובר בסיכון, למרות ש-מ. יכול היה בקלות לפרוע גם את תשלומי האשראי אשר ביקש כעת מן הבנק במועדם.

מ. פנה אלינו והכל השתנה. צוות המומחים הפיננסיים שלנו ליווה אותו לעולם המימון החוץ-בנקאי, ולאחר הליך של ייעוץ והכוונה, הכנת בקשה מסודרת ונכונה (!) והצגת הבטחונות שלו בעסק באופן נכון, הכרנו לו חלופות מצויינות והוא פשוט בחר במסגרת המימון שנראתה לו הנכונה והמשתלמת ביותר. לאחר הליך קצר, מ. קיבל את הכסף וביצע מיד את הרכש שהוצע לו כאמור ע”י יבואן המזגנים, עסקה שהתגלתה כרווחית ביותר מבחינתו. במלים אחרות, קבלת אשראי ממקורות חוץ-בנקאיים אפשרית ולא-פחות חשוב – במרבית המקרים גם משתלמת יותר מן האשראי שמציע הבנק. הבנק של מ. הפסיד הן לקוח נאמן והן עסקת אשראי משתלמת מבחינתו, אולם ש. הרוויח הן אשראי בתנאים מצוינים והן זכה להגשים חלום עסקי – להגדיל מכירות ומחזור חודשי, להרוויח יותר, ולראות פירות בעמלו.

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך
Powered by