fbpx

סיוע ביצור וייבוא מסין

צור קשר לפרטים נוספים

חברת אייקו בית חכם לעסקים ומגוון פתרונות פיננסים
איתור ספקים בסין

איתור ספקים בסין

 

משרדנו מייעץ לאנשי עסקים רבים ומגוונים , אם ברמה המסחרית ואם ברמה המשפטית, בדבר האפשרויות העומדות בפניהם עת שוקלים לחדור לפלח שוק זה ולהקים חברות בסין

 

תיאום שילוח ושחרור ממכס​

תיאום שילוח ושחרור ממכס

אנו בעלי קשרים ידע ומקצענות בתחום השוק הכלכלי בסין אוכלוסיית סין מונה למעלה ממליארד בני אדם. כך שבאופן טבעי, מדובר בפלח שוק אדיר ואף בלתי נתפס.אחת הסיבות לכך, היא כי בסין חלה לאחרונה"צמיחה כלכלית" מהותית

 

יצור וייבוא מסין

במהלך העשורים האחרונים, הכלכלה בסין התפתחה בקצב מסחרר ,כיום סין הינה הכלכלה החזקה והמשפיעה בעולם
פנה אלינו לייעוץ מקצועי וליווי בהקמה והשגת אישורים

סיוע בהקמת מפעל בסין יזמים ואנשי עסקים רבים אינם מעוניינים להסתפק בייבוא מסין בלבד, אלא ממש לייצר בסין. הסיבה לכך מובנת, שכן מדובר בעלויות ייצור נמוכות ביחס לאירופה ואף ביחס למרבית ארצות אסיה. בנוסף, מקור המשיכה לייצור בסין מבחינת יזמים ואנשי-עסקים הנו גם עצמת התעשייה הסינית והעובדה שכיום ניתן לייצר בסין ממש כל דבר, כלומר כל מוצר צריכה דרוש, כגון מוצרי חשמל, טקסטיל, הנעלה, פלסטיקה ועוד ועוד. 
כן, אפילו רכבים. בשנים האחרונות רמת הגימור ואיכויות הייצור הסיניות עלו והן מתקרבות לתקנים וסטנדרטים אמריקאיים ואירופאיים בתחומים רבים, וכיום המונח "Made in China" בוודאי אינו מלת גנאי – נהפוך הוא. בהקשר זה, אין לשכוח כי חב' Aplle מייצרת עבורנו את האייפון בסין כמובן.

במלים אחרות, הסיבות לייצור בסין הן בהחלט טובות ומשמעותיות מבחינתכם. ייצור בסין יעניק לכם מוצרים איכותיים, לצד עלויות ייצור נמוכות יחסית – ללא ספק יתרון משמעותי בכל תחום עסקי וייצור מוצרי צריכה, תחומים הפועלים כיום בסביבה מרובת-מתחרים. במלים אחרות, ייצור בסין נותן לכם הזדמנות לנצח את המתחרים, למכור (ובמידת הצורך לייבא ארצה) מוצר איכותי, וכמובן להרוויח יותר מבחינת הרווח הגולמי והתפעולי.

ייצור בסין
מעוניינים לייצר בסין? צודקים! אולם האם תוכלו פשוט להקים מפעל ולהתחיל לייצר כפי שהנכם רגילים לעשות בישראל? במציאות של היום אין זה כה פשוט: ייצור בסין ללא הכנה מקצועית וללא ליווי מתאים זו שגיאה שתעלה לכם המון כסף. האם יש לכם אנשי-קשר בסין המכירים את השוק הסיני? עד כמה אתם מכירים את התעשייה הסינית ואת דרישות הרגולציה הסיניות בתחום הייצור? האם אתם מכירים את התקנות המקומיות בסין בתחום הייצור או את שיטות ודרכי הפעולה במגזר העסקי בסין באופן כללי?

שאלות אלו מהותיות, שכן על כל תעשיין לדעת כי ההתעסקות עם התעשייה הסינית היא משימה מורכבת במיוחד, המצריכה ניסיון וידע רבים, קשרים עסקיים בסין, וכמובן הכרת השוק המקומי על בוריו. 
אם תבחרו לייצר בסין באופן אינטואיטיבי וללא ליווי מקצועי, תוך הסתמכות על הניסיון שלכם בייצור במקומות אחרים בעולם והסתמכות על תפיסת "יהיה בסדר" – תעמידו את השקעתכם בסכנה.

ייצור וייבוא מסין 
הצד הישראלי במידה והנכם מיצרים בסין במטרה לייבא את המוצרים לישראל, הרי לצד האתגר בהתעסקות עם התעשייה הסינית גם הרשויות בישראל אינן מקלות על היצרן/יבואן, ועליכם לעבור מספר מכשולים כדי לבצע ייצור מוצלח בסין ובמידת הצורך גם ייבוא תקין (ורווחי!) לישראל.
שיקולים נוספים בתחום הייצור והייבוא שאינם מתחום הרשויות בישראל הן שאלות מתח הרווחים שלכם ושאר בדיקות של עלויות ייצור וייבוא, שינוע, עלויות מכס ועוד ועוד – נושאים המחייבים הן ידע רב והן ניסיון. אכן, גם מבחינת ההיבט הישראלי של ייצור בסין וייבוא המוצרים לישראל, התנהלות שגויה או פזיזה עלולה לגרום לכם להפסדים רבים והשקעתכם אף עלולה חלילה לרדת לטימיון.

הקמת מפעל בסין 
עדיין רוצים להקים מפעל ולייצר בסין? מצוין, הבה נתחיל. כדי למנוע התנהלות שגויה בשוק הסיני ובכך לספוג הפסדים וחלילה אובדן השקעתכם, אנו באייקו מלווים יצרנים ויזמים רבים המעוניינים לייצר בסין מ-א' ועד ת'. הליך הסיוע שלנו כולל מחקר מקדים, סיעורי מוחות של צוות המומחים שלנו, הסרת חסמים שונים כגון קבלת היתרי ואישורי ייצור מן הממשל והרשויות המקומיות בסין (מ.התעשייה, רשות המסים ועוד), איתור מפעלים פוטנציאליים ועד סיוע במימון הקמת המפעל. 
ייצור מוצלח ורווחי בסין בעזרת המומחים והסיוע של אייקו .לצוות המומחים באייקו ניסיון רב בליווי יזמים ויצרנים המעוניינים לייצר מוצרים מסין. 
מדובר ביתרון עצום, שיסייע לכם בכל שלבי הקמת המפעל מראשיתם. ניסיוננו בתחום הקמת מפעלים וייצור בסין משמעותו, מבחינתכם, שאנו מעמידים לשירותכם את כל הכלים והידע הנחוצים להצלחתכם בסין: הכרת השוק המקומי בסין, הכרת התקנות והרגולציה בסין, קשרים, ועד למתן ייעוץ מקצועי בתחום הכדאיות ובחינת שאר ההיבטים של ייצור בסין. כן, אנו באייקו נעשה הכל כדי שתהפכו גם אתם ליצרנים מצליחים בסין ותיהנו הן מרווחים גבוהים והן מעלויות ייצור ותפעול נמוכות.
אז החלטתם להקים מפעל בסין? נוכל כאמור לסייע לכם בכל התהליך מא' עד ת', בכלל זה הכוונה הדרכה וייעוץ ראשוניים, ליווי בהליך מול הרשויות השונות, ועד למציאת אשראי ומקורות מימון לצורך הקמת המפעל. אכן, העדר מקורות מימון ואשראי הנם אחד החסמים לכל פעילות עסקית מוצלחת, קל וחומר כאשר מדובר בהקמת מפעל בסין, הכרוכה כידוע בעלויות הקמה גבוהות. אנו כאן לשירותכם גם בהיבט זה ונשמח לבחון את הצרכים שלכם ולהתאים לכם פתרון פיננסי ייעודי לשם הקמת המפעל בסין.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לקבלת פרטים
להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך