fbpx

לקיחת משכנתא חוץ בנקאית לעסקים ופרטיים

צור קשר לפרטים נוספים
חברת אייקו בית חכם לעסקים ומגוון פתרונות פיננסים

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים שכבר קיבלו משכנתא מתואמת
באופן אינדיבידואלי לצרכים שלהם ובתנאים אטרקטיביים במיוחד.

אייקו מתמחה ונחשבת לחברה מובילה בתחום המשכנתאות לקוחתנו נהנים מליווי צמוד של אנשי מקצוע המובילים במשק
מחפשים שקט נפשי ורוגע לאורך כל תקופת המשכנתא ?
מקומכם אתנו! פנו אלנו עוד היום וקבלו יעוץ ללא תשלום !

בשעה טובה ומוצלחת קיבלתם החלטה לרכוש בית, מזל טוב!

כעט הנכם עומדים לקחת את ההלוואה הארוכה והמשמעותית ביותר בחייכם – המשכנתא.

רוב האנשים די מבולבלים מההצעות השונות והרבות המתקבלות מהבנקים השונים, מהמסלולים המרובים, מתנאי הריבית וחישוב יכולות ההחזר גם בעתיד.

לצורך כך, אנו בחברת אייקו מעניקים ליווי אישי לכל אורך הדרך משלב פגישת הייעוץ עם יועץ משכנתאות המתמחה בתחום , דרך הגשת הבקשה לקבלת משכנתא בבנקים השונים, ניהול משא ומתן על תנאי המשכנתא וליווי כל התהליך הבירוקרטי עד לקבלת הכסף מהבנק.

הייעוץ עושה סדר ומאפשר לכם לחסוך הרבה זמן וכסף ולקבל תנאים טובים יותר בקבלת המשכנתא המיוחלת.

מיחזור משכנתא זהו אפיק שמטרתו לשדרג את תנאי המשכנתא הקיימת בהתאם למצב הכלכלי והפיננסי של הלקוח. בין אם מדובר בשינוי בהחזר החודשי , בשיפור ריביות המשכנתא המקורית או הקטנת/הגדלת סכום המשכנתא.

תהליך זה יכול לצמצם משמעותית את ההחזר הכולל של המשכנתא.

משכנתא לכל מטרה הינה הלוואה שיכולה לשרת אתכם במטרות נוספות מלבד רכישת הדירה.

משכנתא לכל מטרה יכולה לשמש כהלוואה לרכישת רכב, נסיעה לחו"ל, שיפוץ הדירה או סגירת הלוואות קיימות והמינוס בבנק.

לקיחת משכנתא

במידה וגם העסק שלכם זקוק למימון משמעותי אך אתם לא בטוחים איזו הלוואה תוכל להתאים לכם ביותר, לקיחת משכנתא בעזרתם של אנשי מקצוע שיוכלו לכוון אתכם לכיוון הנכון, תהיה זו שתהווה את הגורם המממן האיכותי ביותר בעבור העסק שלכם. חברתנו מובילה בתחומה במתן פתרונות כוללים לעסקים, זאת החל מהשלב הראשון של הקמת העסק, דרך התמודדות עם קשיים ומכשולים לכל אורך פעילותו של העסק והתמודדות במידת הצורך עם סיום פעילותו של העסק שלכם. 

לקיחת משכנתא בדרך הנכונה

הגעתם למסקנה כי לקיחת משכנתא תהווה את הפתרון הטוב ביותר בעבור הצרכים שלכם? אם כך, רגע לפני שאתם חותמים על ההצעה הראשונה שמעמידים בפניכם, וודאו כי אתם מעניקים את מלוא תשומת הלב גם לגורמים הבאים:

  • גובה המשכנתא – לאור העובדה כי מדובר בהלוואה גדולה אשר מותנת בשעבוד נכס, הרי שרבים עשויים לבחור לקחת סכומים גדולים במיוחד. חשוב יהיה להימנע מלקיחה של סכום גבוהה מידי או כזה שגובל בקושי בהוצאה הגדולה הצפויה לכם. 
  • לא נכנעים לבירוקרטיה – על מנת לקבל אישור להלוואה המבוקשת עליכם, חשוב יהיה לאגד מבעוד מועד את כל המסמכים הנחוצים. היעזרו בשירות המקצוענים על מנת להבטיח את ההתנהלות הבירוקרטית האיכותית, המהירה והיעילה מכל ואל תפספסו אף טופס. 
  • המסלול הנכון – משכנתא לא לוקחים סתם. חשוב יהיה לבחור את המשכנתא הנכונה לכם על היבטיה השונים, לרבות האם היא בריבית קבועה או משתנה. היעזרו במקצוענים ותכננו את מסלול המשכנתא הנכון לכם ביותר, זה שיענה על כל צורך ולא יכביד על העתיד הכלכלי שלכם. 

עושים את הבחירה המקצועית, בוחרים באייקו

חברת אייקו פועלת בכל עת מתוך מטרה לסייע לעסקים שונים בהקמה כמו גם בליווי העסקי המקצועי בכל שלב לאורכה של הדרך. אל תתפשרו על איכות הסיוע ממנו גם אתם יכולים ליהנות וצרו קשר עם חברתנו כבר היום. לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית, צרו קשר באתר או בטלפון 03-9009230.  

משכנתא לעסקים

רבים אמנם מאמינים כי משכנתא הינה הלוואה אשר שימוש העיקרי הוא לצרכי הנדל"ן הפרטיים, אך בפועל חשוב להבין כי משכנתא לעסקים תהיה ההלוואה אשר נועדה לסייע לעסקים שונים ברכישה של משרד, חנות, מפעל או כל נכס נדל"ן מסחרי אחר, תמורת שעבוד שלהם. על מנת להבטיח את העובדה כי אתם עתידים לעשות את הבחירה במשכנתא הנכונה בעבורכם, וודאו כי אתם נעזרים בשירותיה המיומנים של חברת אייקו המנוסה אשר מתמחה במתן פתרונות כוללים לעסקים שונים מכל התחומים. 

משכנתא לעסקים לוקחים רק בעזרת המקצוענים

לקיחת משכנתא לעסקים הפכה בשנים האחרונות לבחירה פופולרית בקרב בעלי עסקים רבים. משכנתא זו מאפשרת לרבים להשקיע את הסכומים הנדרשים להם למגוון רחב של מטרות חשובות וחיוניות. על מנת להבטיח את העובדה כי אתם בוחרים את המשכנתא הנכונה בעבורכם, חשוב יהיה לתת את הדעת גם על הנקודות הבאות:

 • איתור מקורות המימון – כיום קיימים מגוון רחב של גופי מימון שונים אשר יוכלו לסייע לכם פיננסית. כך שבין אם מדובר על הבנקים או גופים חוץ בנקאיים שונים, הרי שמומלץ יהיה להיעזר בישורתם של המקצוענים שיוכלו לאתר בעבורכם את המשכנתא המשתלמת מכל. 
 • תכנון משכנתא – פעולה זו תהיה חיונית ותוכל להתבצע בעזרתם של המקצוענים שבתחום. כך ניתן יהיה ליצור את התמהיל הנכון בעבורכם, זה שיספק לכם את הסכום המבוקש להלוואה ויאפשר לכם לשמור על עתיד כלכלי יציב ומשגשג. 
 • בחירה בחברה מנוסה – וודאו כי אתם בוחרים בסיוע מנוסה בתחומו. זה שהוכיח לא פעם את יכולתו לסייע לעסקים מתחומים שונים לצמוח ולהתפתח.

מגוון רחב של אפשרויות מימון שונות

בשנים האחרונות צצו להם אינספור גופי מימון שונים שלא פועלים תחת הבנקים ויכולים להעמיד לרשותכם אפשרויות מימון שונות ומגוונות להן אתם זקוקים. הבטיחו את ביצוע הבחירה הנכונה בהלוואה או במשכנתא הנדרשת לכם והיעזרו בשירותיה של חברת אייקו המנוסה והמיומנת. אנו באייקו עומדים לצדכם במטרה אחת: לוודא הקמת עסק מהירה, יעילה, חסכונית, ותוך צמצום סיכונים. צרו קשר כבר היום לקבלת פרטים נוספים.

משכנתא חוץ בנקאית

עד לא מזמן, ניתן היה לקבל משכנתא רק מידיהם של הבנקים בישראל, אך בחלוף הזמן הדברים השתנו. כיום ניתן יהיה לקבל משכנתא חוץ בנקאית מגופים נוספים אחרים, אך על מנת להשלים את המשימה בצורה המיטבית ולהבטיח את בחירתה של המשכנתא המשתלמת ביותר, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברת אייקו המקצועית והמנוסה. חברתנו פועלת בכל עת לשמירה על זכויותיהם והאינטרסים של לקוחותיה ומזמינה אתכם ליצור עמה קשר כבר היום. 

הכירו את היתרונות העיקריים בקבלת משכנתא חוץ בנקאית

במידה וגם אתם בחרתם לקחת משכנתא חוץ בנקאית, הרי שאתם עתידים למעשה ליהנות ממגוון רחב של יתרונות משמעותיים שהיא טומנת בחובה. ביניהם ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

 • גמישות – משכנתא אשר נלקחת מידיו של הבנק תהיה פעמים רבות מותנה בתנאים נוקשים במיוחד. אך בשעה שמדובר על משכנתא אשר נלקחת מידיהם של גופי מימון חוץ בנקאיים, הרי שאתם עתידים ליהנות מגמישות רב, הן בתנאים לקבלת ההלוואה הנחוצה לכם והן מבחינת הכללים להחזרים. 
 • תהליך מהיר – בניגוד לבנקים, תהליך לקיחת המשכנתא מידיהם של גופים חוץ בנקאיים יהיה מהיר פי כמה ובכך למעשה יוכל לספק לכם את המענה הפיננסי בצורה היעילה ביותר. 
 • גם למסורבי הבנקים – משכנתא חוץ בנקאית תהיה לעיתים הפתרון היחיד בעבור אנשים אשר הבנק מסרב לאשר את בקשתם למשכנתא. כך שגם במידה והחשבון בנק שלכם מוגדר בתור מוגבל, הרי שעדיין תוכלו להשיג את המימון וההלוואה הנחוצה לכם. 

מתאימים את המשכנתא לצרכים וליכולות

על מנת להבטיח את קבלת המשכנתא המיטבית בעבורכם, חשוב יהיה להיעזר בשירותיה של חברת אייקו המנוסה. זו תהיה הדרך הטובה ביותר להבטיח את העובדה כי אתם אכן פונים בבקשת סיוע למימון אל הגורמים הנכונים. אלו יוכלו להעמיד בפניכם את ההלוואה האיכותית ביותר אשר עונה בצורה מושלמת לצרכים שלכם וליכולות הפיננסיות שלכם בהווה ובעתיד הצפוי. לקבלת פרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם החברה כבר היום.

משכנתא הפוכה תנאים

רבים שמעו על המושג משכנתא, אף מכירים אותו בתור הלוואה משמעותית אשר ניתנת לאדם פרטי או עסק כנגד שעבוד של נכס מסוים. אך חשוב יהיה להכיר גם את המונח משכנתא הפוכה, כיוון שהיא זו אשר מעניקה את האפשרות ללווים מעל גיל שישים למשכן את ביתם ולהיות מזוכים בסכום שמגיע עד גובה מסוים, לרוב עד כמחצית משווי הנכס. על מנת להשלים בחירתה של משכנתא הפוכה תנאים משתלמים במיוחד, מומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברת אייקו המקצועית אשר תוכל להעמיד לרשותכם את יועצי המשכנתאות המובילים בתחומם. 

משכנתא הפוכה תנאים – הכירו את הנקודות החשובות

משכנתא הפוכה תנאים נוחים תהיה זו אשר תוכל להעניק לאנשים רבים בגילאי השישים+ ליהנות ממענה מדויק בעבור צרכיהם הפיננסיים. משכנתא זו תהווה את המענה המרשים ביותר בצורך במימון כלכלי למגוון רחב של מטרות שונות, זאת החל מרכישתו של נכס נוסף ועד להגשמה של חלום ישן. בפניכם מגוון נקודות חשובות נוספות שכדאי יהיה להכיר בנושא:

 • משכנתא הפוכה הינה למעשה הלוואה לכל מטרה. 
 • משכנתא מסוג זה איננה מוגבלת בזמן ולא צריך להחזיר אותה בהחזרים חודשיים שוטפים.
 • הנכס חייב להיות בבעלות מלאה של הלווה ורשום לפחות באחד מהגופים הבאים: טאבו, מנהל מקרקעי ישראל או חברה לשיכון. 
 • מכיוון שהנכס הקיים הוא הבטוחה להלוואה, ומאחר שאין החזרים חודשיים במשכנתא ההפוכה, אין צורך בהוכחת הכנסות חודשיות קבועות, גם לא בביטוח חיים כפי שמקובל בלקיחת משכנתא רגילה.
 • הריבית במשכנתא הפוכה נצברת עם הזמן ואחוזה גבוה מזו של משכנתא רגילה- לרוב עומד על 5.5% (תלוי כמובן בגיל הלווה, ערך הנכס ועוד) וצמוד למדד.
 • ניתן לפרוע את המשכנתא בכל נקודת זמן ללא עמלת פירעון מוקדם. 

לקיחת משכנתא? רק בעזרת המקצוענים

על מנת להבטיח את העובדה כי אתם אכן בוחרים במשכנתא הנכונה לכם, זו שתוכל לענות בצורה מדויקת על כל צורך שלכם, זאת מבלי לפגוע ביציבות של העתיד הפיננסי שלכם, הרי שמומלץ יהיה להיעזר בשירותיה של חברת אייקו. צרו קשר כבר היום לקבלת פרטים נוספים בנושא.

משכנתא לעולים חדשים

בכל שנה מגיעים לארץ עולים חדשים מכל קצוות תבל. מדינת ישראל מעודדת את צעד זה באמצעות סל קליטה לצד הטבות שונות ומגוונות אשר נועדו להקל על ההשתלבות במדינה חדשה. אין ספק כי חייהם של העולים החדשים אינם פשוטים, עליהם להתמודד לא רק עם תרבות שונה, שפה לא מוכרת וקשיים חברתיים ומקצועיים, אלא גם עם הצורך בסיוע פיננסי למטרות שונות, לרבות רכישתה של דירה או אפילו פתיחת עסק. חברת אייקו שמחה לבוא לעזרתכם ומסייעת באיתור משכנתא לעולים חדשים בתנאים המשתלמים ביותר. 

הכירו את היתרונות של משכנתא לעולים חדשים

עולים חדשים אשר מבקשים לרכוש דירה וזקוקים להלוואה למטרה זו, עתידים לגלות כי התנאים אשר מוצעים להם הינם אטרקטיביים מאוד, ולעיתים אף יותר מהתנאים אשר מוצעים ללווים שאינם עולים חדשים. משכנתא לעולים חדשים מעניקה לרבים את האפשרות ליהנות גם מן ההטבות הבאות:

 • מסלולים מעניינים בריבית קבועה נמוכה לכל אורך חיי המשכנתא
 • קבלת משכנתא בגובה של עד כ-95% ממחיר הדירה (גובה ההלוואה נקבע על פי פרמטרים נוספים לרבות גיל המבקש, מצבו המשפחתי, שנות הוותק שלו בארץ ועוד.)
 • אפשרות לפריסה של המשכנתא והחזרי התשלום לתקופה ממושכת
 • פירעון מוקדם של המשכנתא ללא קנסות או עמלות על הפירעון עצמו
 • ועוד…

על מנת להבטיח את קבלת ההטבות המגיעות לכם בעת לקיחת משכנתא, בחרו להיעזר בשירותיה של חברה מנוסה בתום אשר מכירה את כל הזכויות שלכם ותוכל לפעול במלוא המרץ על מנת להגן עליהן ולהביא למימושן. 

ליווי אישי לכל אורך הדרך

הנכם מוזמנים להיעזר בשירותיה של חברת אייקו ולזכות בייעוץ ובליווי המקצועי ביותר בתחום, זאת בכל שלב בהגשת הבקשה למשכנתא לפרטיים ולעסקים. החל מפגישת הייעוץ, דרך הגשת כל המסמכים הנחוצים ותכנון משכנתא משתלמת במיוחד ועד לאישורה וקבלת הכסף הנחוץ לכם. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או בטלפון 03-9009230. 

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לקבלת פרטים
להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך