fbpx

ליווי עסקי

ליווי עסקי

ליווי עסקי /בניית אסטרטגיה/ חישוב תהליכים/ בניית מטרות
ויעדם לתווך זמן ארוך/קצר, כל איש עסקים מכיר את המושגים הללו מקרוב
אבל רק 40% יודעים לממש את הדברים הללו באמת ?

זו גם התשובה לסטטיסטיקה שאומרת שסה"כ 40% מהעסקים בישראל
שורדים מעל 5 שנים והשאר פשוט נסגרים בדרך!

בעל עסק יקר אנחנו מזמינים אותך להצטרף להצלחה לקבל כלים וידע כיצד
ליעל את התהליכים, לעבוד נכון עם הנתונים ולקחת את העסק שלך
לאתגרים ויעדים חדשים !

ליווי עסקי לעסקים חדשים וקיימים

מקימים עסק חדש? מעוניינים בהצלחת העסק הקיים? בין אם אתם בעלי עסק וותיק, ובין אם אתם מקימים עסק חדש ממש בימים אלו – מרבית החברות והעסקים בישראל נתקלים במהלך פעילותם באתגרים זהים, ולפעמים גם בקשיים שונים. אין ספק כי האתגרים העומדים בפני כל עסק וחברה הם עצומים. כל בעל עסק וחברה מכיר היטב את הנושא ובמהלך פעילותו העסקית חווה גם חסמים וקשיים המעכבים את פעילותו העסקית בכלל ואת צמיחת העסק בפרט. הגורמים לקשיים רבים ומגוונים: החל מבעיות ניהוליות שונות (ועסק / חברה צריך לדעת לנהל נכון!) או קשיים בניהול צוות העובדים, דרך קשיים תזרימיים ובעיות מימון ואשראי, ועד הצורך החיוני לפרסם ולשווק את עסקכם או את מוצריכם ושירותיכם בסביבה תחרותית. במיוחד.

אז מה הקושי בעסק שלך 

כאמור, כל עסק וחברה מתמודד עם אתגרים מרובים ובנושאים מגוונים, ומי כמוכם יודע מה הקשיים בעסק. אולם חשוב לדעת שלכל בעיה – ישנו פתרון. ממש כך. ולכל קושי בעסק חייב להימצא פתרון ייעודי, מותאם ומקצועי. אנו באייקו מטפחים עסקים וחברות באמצעות ליווי עסקי צמוד (שוטף או על בסיס תקופתי), במהלכו אנו מסייעים לכם להתמודד באופן מקצועי עם הקשיים שהתעוררו בעסקכם. באמצעות צוות המוחות שלנו, אנו מנתחים תחילה את הקשיים בהם נתקלתם, לומדים את מקור הקשיים, ואז מאפיינים ובונים לכם תכנית הבראה ממוקדת שמטרתה להסיר את החסמים ולאפשר לכם לפעול באמת בתחום שלשמו ולמענו הקמתם את החברה.

ליווי עסקי מקצועי מ-א' עד ת': כלי לצמיחת העסק והחברה העסקית 

ראינו שהקשיים עלולים לצוץ אף במקרים של עסקים קיימים, ובודאי במקרים של עסק חדש או בהקמה. אולם מניסיוננו, במרבית המקרים ייעוץ וליווי מקצועיים מביאים לאיתור וביטול החסמים, ותוך זמן קצר יחסית העסק יכול לחזור לרווחיות ולעבודה שוטפת ותקינה. ישנם מספר גורמים אפשריים לצמיחה בעסק ול שיפור התזרים והפעילות העסקית שלכם, כאשר אחד הבולטים שבהם הוא ליווי עסקי מקצועי, המבוצע ע"י אנשי-מקצוע שליווי עסקים הוא תחום עיסוקם. מרגע ניתוח ואיתור הקשיים העומדים בפניכם בעסק, צוות אייקו מתגייס למציאת הפתרונות הייעודיים והמתאימים ביותר לעסק שלכם, ולצורך כך מעמיד לשירותכם את סל הפתרונות שלנו להבראת העסק.

אז מה האתגר אצלכם בעסק?

כל עסק וחברה מתמודד עם אתגרים מרובים ובנושאים מגוונים, ומי כמוכם יודע מה (וכמה) הקשיים בעסק. אולם חשוב לדעת שלכל קושי בעסק ניתן למצוא פתרון ייעודי, מותאם ומקצועי. אנו באייקו מטפחים עסקים וחברות באמצעות ליווי עסקי צמוד (שוטף או על בסיס תקופתי), במסגרתו אנו מסייעים לכם להתמודד באופן מקצועי עם הקשיים שהתעוררו בעסקכם. באמצעות צוות המוחות שלנו, אנו מנתחים תחילה את הקשיים בהם נתקלתם, לומדים את מקור הקשיים, ואז מאפיינים ובונים לכם תכנית הבראה ממוקדת שמטרתה להסיר את החסמים ולאפשר לכם לפעול באמת בתחום שלשמו ולמענו הקמתם את החברה או העסק.

הכלים שלנו באייקו להבראתכם העסקית הנם רבים ומגוונים, ובעיקר מבוססים על שנות ניסיון וידע מצטבר – העומדים כעת לשירותכם. בצוות המומחים שלנו עורכי דין / יועצים משפטיים, מומחי דיגיטל ופרסום, מומחים פיננסיים, אנשי מיתוג / Branding, מומחי קידום אתרים ו-SEO, יועצים במגוון תחומים ובעלי מקצוע בתחומים מגוונים ועוד – הכל כדי למצוא לכם את הפתרון היעיל ביותר להבראת העסק או "סתם" לשיפור פעילותכם העסקית השוטפת.

ליווי עסקי כל מה שצריך לדעת

ליווי עסקי הינו בעל משמעות רבה לפתיחתו, הישרדותו ושגשוגו של עסקים שונים מכל התחומים. על מנת להבטיח את העובדה כי אתם בוחרים בליווי המקצועי והמוביל בתחומו, מומלץ יהיה ליצור קשר כבר היום עם חברת אייקו. חברתנו הנה מן המובילות בתחומה במתן פתרונות כוללים לעסקים ומקפידה על התאמת שירותיה בצורה מדויקת לצרכיהם של לקוחותיה, בכל שלב בו נמצאים.

ליווי עסקי מקצועי בכל שלב לאורכה של הדרך

במידה וגם את בעליו של עסק או מוכנים כבר להקמתו של אחד, הרי שהגעתם למקום הנכון. אין סיבה להתמודד בכוחות עצמכם עם עולם העסקים המורכב, שהרי הצוות המקצועי של חברתנו יהיה זה אשר יעניק לכם את המענה המדויק בעבור כל צורך שיתעורר. זאת, החל מהתנהלות עול הרשויות, פניה אל גופי מימון שונים לקבלת אשראי, דרך התייעצות משפטית עם עורכי הדין המובילים בתחומם ועד למצב בו ייתכן ותרצו לפרק את חברתכם מסיבה כזו או אחרת.

חשוב להבין כי בשורה התחתונה קבלתו של ליווי עסקי תהיה זו שתוכל לסייע לכם בהובלתו של העסק לשלב הבא. הייעוץ אותו תקבלו יהיה זה אשר יסייע לכם לשפר את המנגנון העסקי שלכם מתוך מטרה לשפר את יציבותו והיכולת שלו להתרחב ולפנות אל לקוחות פוטנציאליים רבים בצורה אטרקטיבית ומושכת.

הצוות המקצועי של חברתנו יעמוד לרשותכם בכל ויעניק את מלוא תשומת הלב בעבור כל צורך של בית העסק שלכם, החל משיפור תהליך המכירה והאסטרטגיה השיווקית, דרך ניהול תזרים מזומנים לצד מתן ייעוץ פיננסי ועד לגיוס עובדים, ניהול זמן משימות בצורה היעילה ביותר בעבור בית העסק שלכם.

ליווי עסקי לעסקים חדשים וקיימים

חברת אייקו מחזיקה בכלים שונים ומגוונים אשר נועדו להביא לשגשוגכם הכלכלי ולהבראה עסקית מרשימה. הכלים הללו מבוססים על שנים ארוכות של ניסיון בתחום ונועדו לסייע הן לעסקים חדשים והן לקיימים במציאת הפתרון היעיל ביותר לו העסק או הארגון שלכם זקוק. לקבלת פרטים נוספים צרו קשר כבר היום.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לקבלת פרטים
להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך