fbpx

ייעוץ ושירות משפטי לעסקים

ייעוץ ושירות משפטי לעסקים

נתקלתם בבעיה משפטית בעסק או בחברה? צריכים חוזים לצורך העסקת עובדים, הסכם סודיות ,הסכם מייסדים או תקנון חברה מקצועי? לקראת עיסקה גדולה, התרחבות בעסק או רכש? מתמודדים עם תביעה או כל בעיה משפטית אחרת? חברת אייקו מעמידה לרשותכם את מיטב היועצים המשפטיים! מדובר בעורכי-דין מיומנים המתמחים בחברות ועסקים, ולכן בעלי ידע רלוונטי עצום. ידע זה, לצד הניסון הרב של הצוות המשפטי שלנו באייקו, יעמדו לשירותכם בכל נושא משפטי שהוא, גדול כקטן.

ייעוץ משפטי – מי צריך ומתי?
למען האמת כל עסק, כמעט תמיד, ובכל תחומי העיסוק במשק! מבחינה זו אין חשיבות לשאלה מהו תחום עיסוקכם, בין אם אתם בעלי מאפיה או מוסך, יזמים או אנשי עסקים בעלי עסקים חובקי-עולם. שכן בכל תחום עסקי קיימים סיכונים משפטיים אשר מומלץ מאוד להיערך לקראתם מבעוד מועד:
• חוזים והסכמים מול עובדים לקוחות,
• חוזים וליווי בתחום הרכש,
• ייעוץ וליווי משפטיים בתחום הייבוא והייצוא,
• ליווי משפטי בעסקאות משמעותיות כגון בכניסה לתחומי עיסוק נוספים, רכש משמעותי וכו',
• עריכת הסכמי סודיות וליווי משפטי בתחום היזמות,
• ייעוץ משפטי כללי בבדיקת חסמים לקראת מהלכים עסקיים שונים,

בכל אחד מן התחומים הללו, צוות המומחים והיועצים המשפטיים של אייקון מעמיד לרשותכם את מיטב הכלים לניהול עסקי טוב ומושכל יותר גם בהיבט המשפטי והחוקי, הכל כדי להמנע משגיאות יקרות וכואבות בעסק – שגיאות שבמרבית המקרים גורמות למפח נפש וכמובן להפסדים כספיים.

שירותים משפטיים והעסק שלכם
רבים שואלים אותנו האם אפשר להסתדר ללא שירותים משפטיים בעסק או בחברה? ודאי, המומחים שלנו עונים תמיד, אבל תוך נטילת סיכון עצום. סיפורו של ח. (השם שמור במערכת) הוא דוגמא מצוינת. ח. הנו איש עסקים מתחום הדלקים ויבואן של תוספי דלק. בתקופה מסוימת חיפש משקיע למיזם חדש שלו, אשר בתחום הדלק הייתה מהפכנית במיוחד. ח. נפגש עם משקיעים פוטנציאליים רבים, ואף שיתף את רעיונו עם חברים ובני משפחה – טעות נפוצה שיזמים רבים חוטאים בה. אולם חברנו ח. עשה שגיאה קשה בהרבה: הוא חלק את סודותיו עם משקיעים פוטנציאליים (או עם כאלה שנחזו להיות) ללא שימוש בהסכם סודיות… הוא פעל מתוך אמון מלא במשקיעים אותם ביקש לעניין ביוזמה שלו. חשוב להבין שזו שגיאה נפוצה ואין להאשים את ח. שאינו יזם מקצועי ואינו בקיא בהיבטים המשפטיים.

קל וחומר כאשר המשקיע הנזכר הכחיש כל גניבת-רעיון ובהמשך אף טען כי ח. הציע לו רעיון אחר לגמרי. בקיצור, ח. הפסיד ממון רב וכמובן גם את המיזם שלו, שהיה בעל פוטנציאל רווחי גבוה.
ח. הגיע למשרדנו לאחר לילות רבים ללא-שינה, אולם נחוש שתקרית כזו לא תקרה לו בשנית, לא בתחום המיזמים ולא בשאר עסקיו באופן כללי. צוות המומחים המשפטיים שלנו מיד העמיד לרשותו את מיטב הכלים החוזיים והליווי המשפטי כדי למנוע הישנות מקרים כאלו להבא במהלך פעילותו העסקית. ח. למד בדרך הקשה – אולם אתם יכולים למנוע שגיאות משפטיות רבות, ובכך להימנע הן מעוגמת הנפש והן מהפסדים כספיים.

מה עושים עכשיו?
פשוט מתקשרים אלינו בכל שאלה בתחום המשפטי, וצוות אייקו בוחן ומבצע מחקר בנוגע לבעיה או לצורך המשפטי שלכם, ומעמיד בפניכם את צוות היועצים המשפטיים שלנו הכולל עורכי-דין ומומחים מתחומים קרובים, אשר יתאים לכם את הפתרונות המשפטיים הייעודיים והמתאימים לכם. זכרו, התנהלות משפטית שגויה ובלא תשומת-לב לפרטים ולהיבטים משפטיים עלולה לעלות לכם בהפסדים משמעותיים. אנחנו כאן בדיוק למטרה זו, לחסוך לכם את ההפסד ואת עוגמת הנפש, ובכך לאפשר לכם התנהלות עיסקית מושכלת, יעילה ורווחית.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לקבלת פרטים
להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך