fbpx

מקורות מימון

צור קשר לפרטים נוספים

חברת אייקו בית חכם לעסקים ומגוון פתרונות פיננסים

הלוואה לפתיחת עסק – רכיב קריטי להצלחת ותפעול העסק

החלטתם להקים עסק חדש? כבר מריצים עסק? מן הסתם תצטרכו גם מסגרת אשראי נוחה בבנק, מקורות מימון זמינים, ובקיצור – כסף שיעזור לכם לתפעל את העסק טוב יותר, ובוודאי שיסייע לכם בתקופות חלשות מבחינה תזרימית. הצורך באשראי בנקאי מתעורר גם כשהכל בסדר בעסק, למשל כאשר אתם מעוניינים להשקיע בעסק לצורך הרחבת הפעילות וכד'. כן, בין אם אתם מתפעלים חברת ענק ובין אם יש לכם עסק מקומי – בשלב כלשהו תזדקקו למסגרת אשראי נוחה (ומשתלמת!) בבנק, או שאתם זקוקים לאשראי בנקאי ממש עכשיו.

קשיים בקבלת אשראי בבנק

בעוד שאשראי בנקאי חיוני לכל עסק וחברה, לצערנו עסקים רבים נתקלים בסירוב לקבל אשראי. עסקים אחרים נתקלים בקשיים שונים בקבלת אשראי ופרוצדורות ארוכות, או – במקרה הטוב – הבנק מציע לכם אשראי בתנאים יקרים מאוד, כלומר בריביות גבוהות ו/או בתנאי החזר שאינו נוח לכם.

הפתרון – ליווי וסיוע מקצועי בקבלת אשראי בנקאי

בצר לו, ולאחר סירוב נוסף בבנק, חיפש ד. פתרון והגיע אלינו. צוות היועצים הפיננסיים שלנו מיד התגייס לעזרתו. באמצעות הליך הכולל ייעוץ מקדים, בדיקת המקרה הספציפי ועוד, צוות המומחים שלנו בנה תכנית לחילוץ ד. מן הבעיה בה נתקל. לאחר סיעור מוחות, מצוידים בידע ובניסיון שלנו בתחום האשראי הבנקאי – וכן, גם בקשרים הטובים שלנו בענף – ליווינו את ד. בהליך בקשת האשראי מול הבנק שלו. בנוסף, הרחבנו את יריעת הפתרונות, במסגרתה ניהלנו עם ד. מו"מ גם מול בנקים נוספים. לשמחת ד. ולשמחתנו, מסגרת האשראי אושרה ל-ד., הוא רכש 2 מיניבוסים, הצליח להרחיב את פעילותו העסקית באופן משמעותי, להגדיל מחזור וכמובן להרוויח יותר.

מסקנה: בעזרת ליווי מקצועי גם עסקים המתקשים לקבל אשראי יכולים ליהנות מאשראי בנקאי, להרחיב את פעילותם העסקית ולהגדיל את רווחיהם. צוות המומחים של אייקו עומד לשירותכם בכל נושא הקשור בקבלת אשראי בנקאי וסיוע במימון עסקי, ובמקרים רבים, כאשר מתעורר הצורך, אנו באייקו נוכל לסייע גם בקבלת אשראי חוץ-בנקאי.

בעיקר אם סורבתם בבנק לקבל או להרחיב מסגרת אשראי. אבל לא רק במקרי סירוב. לכל העסקים / חברות בישראל יש מסגרת מסוימת של X ש"ח. ומה אם דרוש לכם יותר באופן משמעותי? הסיבה לכך אינה משנה – יכול להיות שאתם פשוט רוצים להשקיע בתחום חדש בעסק, להרחיב פעילות (למשל פתיחת סניף נוסף), או מצד שני שישנם כרגע קשיים תזרימיים ודרוש לכם בדחיפות מימון נוסף. העיקר, שכעת אינכם כבולים לבנק!! כן, הבנק מסרב לתת יותר? פתוחה בפניכם הדרך לאשראי חוץ-בנקאי רציני, וחברות הביטוח הן ללא ספק אחד המקורות החשובים שעליכם לשקול, בעיקר – וזה נושא חשוב במיוחד – שמקורות אלו במקרים רבים מציעים תנאים טובים יותר מאשר הבנק… אז כמה דרוש לכם לעסק? זה כבר תלוי בכם, זאת אומרת במחזור העסקי שלכם, וביכולות ההחזר שלכם. בהתאם ליכולות שלכם ועל-פי הגדרות הצרכים שתגדירו לנו, צוות מומחי הפיננסים שלנו ילווה אתכם כל הדרך עד לקבלת האשראי המיוחל שכה דרוש לכם כרגע להמשך ו/או צמיחת פעילותכם העסקית. תחום איתור וגיוס מקורות מימון ואשראי מוכר לנו באייקו היטב, על-כן אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה בנושא. צוות המומחים שלנו ישמח לענות על כל שאלה וללוותכם כל הדרך.

הלוואה לפתיחת עסק

במידה וגם אתם זקוקים לקבלת הלוואה לפתיחת עסק, הרי שהגעתם למקום הנכון. חברת אייקו מלווה לכל אורך פעילותה עסקים רבים מכל תחומי התעשייה בכל שלב, זאת גם בשעה שאתם מחפשים אחר מקורות מימון כאלה ואחרים אשר יוכלו לסייע לכם כבר ברגעים הראשונים לקראת היווסדו של הארגון שלכם. אנשי המקצוע המיומנים של חברתנו יעמדו לשירותכם בכל ויסייעו בכל דרך, לרבות באיתור ותכנון הלוואה בצורה נכונה אשר תצליח לענות בצורה מדויקת על כל הצרכים שלכם מבלי להכביד על מצבכם הפיננסי בהווה או בעתיד. 

הלוואה לפתיחת עסק – נקודות שכדאי להכיר

בשעה שאתם מחפשים אחר הלוואה לפתית עסק, חשוב יהיה לוודא כי אתם בוחרים בסיוע המקצועי בתחומו, זה שיוכל לסייע לכם בביצוע הבחירה הנכונה בעבורכם. כך שרגע לפני שאתם בוחרים בהלוואה הראשונה בה אתם מתגלים, הרי שמומלץ יהיה להכיר גם את הנקודות הבאות:

  • אל תגבילו את עצמכם – מקורות המימון יכולים להיות שונים ומגוונים, החל מבנקים, גופי מימון חוץ בנקאיים ואפילו מקורות מימון מהמדינה. היעזרו במקצוענים בבחינת האפשרויות השונות שעומדות בפניכם והבטיחו את מציאת ההלוואה המשתלמת ביותר. 
  • התאמה מדויקת לעסק חדש – קיימים סוגים שונים של הלוואות, אך בשעה שאתם בוחרים הלוואה לפתיחת עסק, חשוב יהיה לעמוד על העובדה כי תנאי ההלוואה יהיו אלו שמתאימות ליכולות הכלכליות שלכם גם במצבים המורכבים והמאתגרים הללו. 
  • ייעוץ מקצועי עם מבט לעתיד – וודאו כי אתם נעזרים בקבלתו של ייעוץ מקצועי מידיה של חברה אשר מתמחה במתן פתרונות כוללים לעסקים. היא תהיה זו שתוכל להתאים בעבורכם את ההלוואה הנכונה, זאת מתוך מחשבה גם על העתיד לבוא והיכולת שלכם בתור עסק חדש להתמודד עמו. 

הלוואה לפתיחת עסק חדש עם חברת אייקו

עסק חדש תלוי בתמיכה וליווי מקצועי ומנוסה אשר יוכל לסייע לו לצמוח ולגדול בצורה משגשגת ומרשימה. חברת אייקו המקצועית תשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה המנוסים ולסייע בהקמתו של עסק, בליווי עסקי מקצועי ובכל צעד אחר בדרך אל עבר ההצלחה שלכם. 

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לקבלת פרטים
להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך