fbpx

מקורות מימון

צור קשר לפרטים נוספים

חברת אייקו בית חכם לעסקים ומגוון פתרונות פיננסים


אשראי ומקורות מימון – רכיב קריטי להצלחת ותפעול העסק
החלטתם להקים עסק חדש? כבר מריצים עסק? מן הסתם תצטרכו גם מסגרת אשראי נוחה בבנק, מקורות מימון זמינים, ובקיצור – כסף שיעזור לכם לתפעל את העסק טוב יותר, ובוודאי שיסייע לכם בתקופות חלשות מבחינה תזרימית. הצורך באשראי בנקאי מתעורר גם כשהכל בסדר בעסק, למשל כאשר אתם מעוניינים להשקיע בעסק לצורך הרחבת הפעילות וכד'. כן, בין אם אתם מתפעלים חברת ענק ובין אם יש לכם עסק מקומי – בשלב כלשהו תזדקקו למסגרת אשראי נוחה (ומשתלמת!) בבנק, או שאתם זקוקים לאשראי בנקאי ממש עכשיו.

קשיים בקבלת אשראי בבנק
בעוד שאשראי בנקאי חיוני לכל עסק וחברה, לצערנו עסקים רבים נתקלים בסירוב לקבל אשראי. עסקים אחרים נתקלים בקשיים שונים בקבלת אשראי ופרוצדורות ארוכות, או – במקרה הטוב – הבנק מציע לכם אשראי בתנאים יקרים מאוד, כלומר בריביות גבוהות ו/או בתנאי החזר שאינו נוח לכם.

הפתרון – ליווי וסיוע מקצועי בקבלת אשראי בנקאי
בצר לו, ולאחר סירוב נוסף בבנק, חיפש ד. פתרון והגיע אלינו. צוות היועצים הפיננסיים שלנו מיד התגייס לעזרתו. באמצעות הליך הכולל ייעוץ מקדים, בדיקת המקרה הספציפי ועוד, צוות המומחים שלנו בנה תכנית לחילוץ ד. מן הבעיה בה נתקל. לאחר סיעור מוחות, מצוידים בידע ובניסיון שלנו בתחום האשראי הבנקאי – וכן, גם בקשרים הטובים שלנו בענף – ליווינו את ד. בהליך בקשת האשראי מול הבנק שלו. בנוסף, הרחבנו את יריעת הפתרונות, במסגרתה ניהלנו עם ד. מו"מ גם מול בנקים נוספים. לשמחת ד. ולשמחתנו, מסגרת האשראי אושרה ל-ד., הוא רכש 2 מיניבוסים, הצליח להרחיב את פעילותו העסקית באופן משמעותי, להגדיל מחזור וכמובן להרוויח יותר.

מסקנה: בעזרת ליווי מקצועי גם עסקים המתקשים לקבל אשראי יכולים ליהנות מאשראי בנקאי, להרחיב את פעילותם העסקית ולהגדיל את רווחיהם. צוות המומחים של אייקו עומד לשירותכם בכל נושא הקשור בקבלת אשראי בנקאי וסיוע במימון עסקי, ובמקרים רבים, כאשר מתעורר הצורך, אנו באייקו נוכל לסייע גם בקבלת אשראי חוץ-בנקאי.

בעיקר אם סורבתם בבנק לקבל או להרחיב מסגרת אשראי. אבל לא רק במקרי סירוב. לכל העסקים / חברות בישראל יש מסגרת מסוימת של X ש"ח. ומה אם דרוש לכם יותר באופן משמעותי? הסיבה לכך אינה משנה – יכול להיות שאתם פשוט רוצים להשקיע בתחום חדש בעסק, להרחיב פעילות (למשל פתיחת סניף נוסף), או מצד שני שישנם כרגע קשיים תזרימיים ודרוש לכם בדחיפות מימון נוסף. העיקר, שכעת אינכם כבולים לבנק!! כן, הבנק מסרב לתת יותר? פתוחה בפניכם הדרך לאשראי חוץ-בנקאי רציני, וחברות הביטוח הן ללא ספק אחד המקורות החשובים שעליכם לשקול, בעיקר – וזה נושא חשוב במיוחד – שמקורות אלו במקרים רבים מציעים תנאים טובים יותר מאשר הבנק… אז כמה דרוש לכם לעסק? זה כבר תלוי בכם, זאת אומרת במחזור העסקי שלכם, וביכולות ההחזר שלכם. בהתאם ליכולות שלכם ועל-פי הגדרות הצרכים שתגדירו לנו, צוות מומחי הפיננסים שלנו ילווה אתכם כל הדרך עד לקבלת האשראי המיוחל שכה דרוש לכם כרגע להמשך ו/או צמיחת פעילותכם העסקית. תחום איתור וגיוס מקורות מימון ואשראי מוכר לנו באייקו היטב, על-כן אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה בנושא. צוות המומחים שלנו ישמח לענות על כל שאלה וללוותכם כל הדרך.

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך
Powered by