fbpx

ייעוץ עסקי ואסטרטגי

ייעוץ עסקי ואסטרטגי​

צור קשר לפרטים נוספים

חברת אייקו בית חכם לעסקים ומגוון פתרונות פיננסים

עסקים הם הבייבי שלנו – לכן אנו יודעים כיצד לעזור לכם לגדול אנו באייקו הן לעסקים חדשים, הן לעסקים בהקמה, והן לעסקים קיימים ופעילים. ללא ספק הנכם אנשי-מקצוע הבקיאים בתחום עיסוקכם המקצועי ואתם מכירים היטב את הענף בו את פועלים. אולם האם למדתם ניהול עסקים? האם אתם באמת יודעים לנהל את העסק כפי שצריך? האם אתם מכירים את כל כלי ושיטות הארגון והניהול העסקי?

בעסקים כמו בעסקים, אתם רוצים להצליח. מעבר לכך – אתם חייבים להצליח, אחרת כל ההשקעה שלכם תרד לטימיון והמיזם העסקי שלכם פועל לשווא… מניסיוננו, גם בעלי עסקים מיומנים אשר יודעים לתפעל את עסקיהם באופן יעיל, נתקלים פעמים רבות בקשיים שונים ומגוונים, המעכבים את פעילותם העסקית. במקרים הגרועים, נתקלנו בבעלי עסקים וחברות אשר (למרות כשרונם) כשלים שונים בניהול ובהתנהלות העסקית שלהם ממש חיבלו בפעילותם… במלים אחרות, קל לפתוח עסק, אולם ניהול כושל או בעייתי, ולעתים אף קבלת החלטות שגויה – עלולים להוביל להפסדים כספיים.

הבשורות הטובות הן שאם נתקלתם בקשיים בעסק, אנו באייקו כאן לשירותכם בדיוק למטרה זו של חילוץ עסקכם מן הקשיים בפניהם הוא עומד. כן, יש דרך ושיטה לצאת מקושי ולהעלות את העסק לדרך חדשה, רווחית ומקצועית יותר. יתרונות ייעוץ עסקי מקצועי שירותי הייעוץ העסקי של אייקו כוללים קשת רחבה של פתרונות להיבטים שונים בעסק או בחברה: החל מנושאים של התנהלות פיננסית ותזרימית, ייעול האסטרטגייה העסקית והשיווק, שיפור כישורי ניהול עובדים וכ"א, ועד סיוע במציאת מקורות מימון, אשראי בנקאי, או מימון חוץ-בנקאי. צוות המומחים שלנו באייקו עומד לשירותכם במתן מענה מקצועי וממוקד, תוך מציאת פתרונות ייעודיים המותאמים לכם במסגרת כלל הנושאים בעסקכם המצריכים ייעול או שיפור:

  • תזרים, מימון ואשראי (בנקאי וחיצוני).
  • שיווק, פרסום ומיתוג.
  • ניהול שוטף.
  • היבטים משפטיים כגון חוזים וכד'.
  • ניהול כ"א ועובדים.
  • הנהלת חשבונות ועוד.

ייעוץ אסטרטגי – כי זה הזמן להצליח בעסק הטקטיקה העסקית שלכם חשובה ביום-יום, אולם זו איננה אסטרטגיה. בעוד שטקטיקות עוסקות במיקרו, הרי בניית אסטרטגיה עסקית הנה תהליך שנועד לטפל במקרו, קרי בהליכי יסוד בעסק ובחברה: הגדרת תחומי עיסוק ממוקדת, זיהוי הזדמנויות עסקיות בתחומכם לצורך הרחבת הפעילות, הגדרת מטרות, הכרת ופילוח קהלי יעד רלוונטיים, בניית מותג עסקי שילווה אתכם בפעילותכם (Branding), יצירת תדמית ונוכחות למותגכם, בחירת אפיקי פרסום כדאיים, שיווק באינטרנט ומחוצה לו, ועוד ועוד.  במקרה הטוב, עסק שאינו בעל אסטרטגיה עסקית ברורה ומקצועית – פשוט לא יממש את הפוטנציאל שלו, כלומר ירוויח פחות ממה שבאפשרותו להרוויח. במקרה הגרוע, וכבר נתקלנו במקרים כאלו, עסק הפועל על-בסיס אסטרטגיה שגויה עלול ממש לחבל בהכנסותיו ולעתים אף להפסיד כסף, בבחינת "לתת גז בניוטרל". בשני המקרים, אנו באייקו כאן לשירותכם לצורך בניית אסטרטגיה עסקית מקצועית, ברורה וממוקדת, שתותאם באופן ייעודי לעסקכם ולתחום פעילותכם, הכל כדי להצעיד את עסקכם להצלחה.

יש לי קשיים בעסק, האם ייעוץ עסקי מספיק?

במרבית המקרים התשובה היא חד משמעית: כן. אצלנו באייקו ייעוץ עסקי לרוב אינו מסתכם בפגישה אחת (אם כי גם זה קורה) אלא במספר ישיבות וליווי לתקופה קצרה, ולצד זה מחקר מקדים של העסק וקשייו, ניתוח המידע, סיעורי מוחות של המומחים שלנו, ובניית תכנית ייעול ייעודית המותאמת הן לעסקכם והן למתן מענה לקשיים הספציפיים עימם עסקכם מתמודד.  כן, אנשי-מקצוע מוכשרים ככל שתהיו בתחומכם, היתרון לעסקכם בקבלת שירותי ייעוץ ו/או ליווי מקצועיים מאנשי מקצוע שהקמת וניהול עסקים הוא תחום התמחותם, הוא עצום – ותוך זמן קצר יחסית כבר תראו את התוצאות בעסק, הלכה למעשה. חברת אייקו מסייעת לעסקים חדשים וקיימים בכל היבטי הפעילות העסקית.

מגוון פתרונות נוספים מבית אייקו

03-9009-230

טלפון ראשי

א'- ה' 9.00-17.00

ימים ושעות הפעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם בית חכם לעסקים

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו לקבלת פרטים
להתחיל צ'אט
1
צריך עזרה?
שלום! 🤍
איך נוכל לעזור לך