fbpx

ליסינג לכל סוגי רכבים

צור קשר לפרטים נוספים

חברת אייקו בית חכם לעסקים ומגוון פתרונות פיננסים

ליסינג – סיוע ברכישת רכב חדש (פרטי או מסחרי)
אין ספק כי כבעלי עסק או חברה דרוש לכם רכב, בין אם הצורך הנו ברכב פרטי, מסחרי, מונית או משאית – הצורך שלכם ברכב לצורך פעילותכם העסקית השוטפת הוא ברור. ישנם מספר [מקורות מימון] שתוכלו לשקול לצורך רכישת הרכב, כגון הלוואה חוץ-בנקאית או אשראי בנקאי. נשאלת כמובן השאלה של כדאיות ותנאי האשראי המוצעים לכם בבנק, ובעיקר – האם מימון בצורת אשראי בנקאי כלל משתלם לכם?

מהו ליסינג ומה יתרונותיו מבחינתכם?
[רכישת רכב בליסינג] למעשה מכסה אתכם בהיבטים רבים, מקלה על הליך הקניה, משתלמת מבחינה כלכלית, וכוללת יתרונות רבים אף מבחינת מס – כלומר, יתרונות רבים מבחינתכם האישית ומבחינת העסק:

 שומרים על מסגרת האשראי בבנק
בניגוד לקבלת [אשראי בנקאי] (בתנאים טובים ככל שיהיו) ה"חונקת" לכם את [מסגרת האשראי בבנק], [עסקת ליסינג] *אינה* מכבידה לכם על האובליגו ומסגרת האשראי. כן, מדובר בעסקה מול גורם חוץ-בנקאי ולא בנטילת הלוואה/אשראי בבנק, על-כן סכום העסקה אינו "חונק" לכם את מסגרת האשראי בבנק!!! נושא זה חשוב במיוחד לעסקים, אשר במקרים רבים ממנפים את פעילותם העסקית בעזרת אשראי בנקאי, ועל-כן אינם רוצים לנצל את [מסגרת האשראי] שלהם בבנק עד תום. איזה עסק לא ירצה להשאיר 100,000 ש"ח פנויים במסגרת האשראי שלו בבנק?

רכב צמוד באמת המשוחרר מעיקולים כן, בעוד שרכב פרטי מסחרי אשר רכשתם על שמכם ניתן לעקל ולשעבד במידה וחלילה הסתבכתם בחוב כלשהו או קשיים כלכליים מכל סוג, הרי עסקת ליסינג מקנה לכם רכב חדש ולתמיד, בלא חשש שמא יעוקל וכד': רכב הליסינג החדש שלכם אמנם רשום על שמכם או על שם חברתכם, אולם הלכה למעשה שייך לבנק אגוד – כך שפשוט לא ניתן לעקלו ולהותירכם ללא רכב.

4. פתרון למימון רכב חדש לעסק

עסקים רבים מעוניינים ברכב חדש אולם מתקשים ו/או לא מעוניינים להעמיד הון רב לצורך רכישת רכב חדש (כ-100,000 ש"ח פחות או יותר), אשר כידוע סובל מירידת ערך גבוהה… מבחינה כלכלית טהורה רכישת רכב במזומן הנה השקעה גרועה, שכן ערך הרכב יורד במהרה כבר בשנתיים-שלוש הראשונות, ולאחר מכן בכל שנה שחולפת. הן הקושי שקיים בעסקים רבים לגייס סכומים אלו, והן שאלת ירידת הערך של הרכב – הופכים את רכישת הרכב באמצעות עסקת ליסינג למשתלמת ונוחה ביותר ביחס לרכישת הרכב במזומן.

5. תנאי פריסה נוחים
כן, במסגרת ההוצאות העסקיות הרבות שממילא יש לכם בפתיחת העסק והרצתו, תאלצו לממן גם את עלות הרכב הדרוש לכם כל כך בעסק או בחברה. בין אם דרוש לכם רכב פרטי "רגיל" (פרייבט) לצורך פגישות עבודה, ובין אם דרושה לכם משאית, טנדר או רכב הסעות – מחירי הרכבים החדשים בישראל מהווים מכשלה עצומה בדרכו של כל עסק אל הרכב הדרוש לו. קניית רכב בליסינג מאפשרת לכם לפרוס את התשלומים באופן נוח יותר ומבלי שההוצאה החודשית תכביד על התזרים העסקי שלכם.

 

6. נמנעים מאשראי בנקאי
כולנו מכירים את הפתרון של קבלת אשראי בבנק לצורך רכישת הרכב לעסק. הבנקים שמחים להעניק לכולנו הלוואות… השאלה כמובן הנה גובה הריבית השנתית שתשלמו, וגם אופן ההחזר החודשי וגובהו. אכן, הבעיה בה נתקלים עסקים רבים בישראל גם בתחום רכישת רכב לעסק הנה העדר מימון לצורך הרכישה הכבדה יחסית של רכב. במילים אחרות, כאשר אין לעסק את ההון לצורך מימון וביצוע הרכש. יתרה מזאת, במסגרת זו נתקלים עסקים רבים בסירוב של הבנק בקבלת אשראי. הבנק מסרב לבקשתכם לקבל אשראי בנקאי, או במקרה הקל, כאמור, מציע לכם אשראי בתנאים מאוד לא משתלמים אם בצורת ריבית גבוהה או תנאי פריסה / החזר קשים. בעסקת ליסינג, תמנעו כאמור מנטילת הלוואה בבנק, ולמעשה, תוציאו את הבנק מן המשוואה.

7. קונים רכב מבית טוב, מנוסה ומיומן
האם אתם מכירים את סוכן המכירות באולם התצוגה של היבואן? סומכים עליו שיעניק לכם את העסקה הטובה והמתאימה לכם ביותר? ברכישת רכב בחברת ליסינג תיהנו משנות ידע וניסיון מצטבר בענף הרכב, ובעיקר מן היכולת להכון את הלקוח באופן מיטבי לעסקה טובה, משתלמת והמתאימה יותר לצורכי הלקוח. כן, רק בחברת הליסינג תקבלו ייעוץ אמיתי וללא אינטרסים נסתרים, תוך מציאת פתרון ייעודי ומותאם אישית לכל לקוח, צרכיו, ויכולות ההחזר שלו.
אמרנו שרכישת רכב בליסינג מבית אייקו היא קניה מבית טוב? אכן כן: בנוסף, תיהנו מחתימה על חוזה מול גוף בנקאי אחראי ומיומן (חב' ליסינג מקבוצת בנק אגוד).

אפשרויות המימון לרכישת רכב/ים לעסק או לחברה הנן רבות ומגוונות, כגון ליסינג, מימון חוץ-בנקאי ועוד, על-כן אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה בנושא. צוות המומחים שלנו ב"אייקו ישמח לענות על כל שאלה.

צור קשר לפרטים נוספים

חברת אייקו הינה חברה המתמחה בליווי עסקי לעסקים אסטרטגיה עסקית ומגוון פתרונות פננסים

שלחו הודעה עכשיו

אייקו בית חכם לעסקים

אימבר 24 פתח תקווה

מיקום העסק

03-9009-230

טלפון ראשי

א'-ה' 9.00-17.00

שעות פעילות של החברה

© כל הזכויות שמורות

א.ג אייקו בע"ם ❤ בית חכם לעסקים

שינוי גודל גופנים